Sveču izstāde Limbažu Valsts ģimnāzijas bibliotēkā

No 29.janvāra līdz 29.februārim skolas bibliotēkā ir apskatāma sveču izstāde. Paldies lielajam dalībnieku pulkam, kuri atnesa interesantās, pašgatavotās sveces.

Paldies dalībniekiem: skolotājām- Bērziņai Irēnai, Cīrulei Baibai, Gaugerei Kristīnei, Mičai Vēsmai, Morei Rudītei, Ozoliņai Sandrai, Podziņai Inetai un Vālei Ilonai.

Skolēniem- Dzelmanei Annikai 1.a, Jurkai Elzai 1.a, Kalacei Valērijai 1.a, Rudzītim Miķelim 1.a, Runcei Martai 1.a, Stepenam Endijam 1.c, Kuzmanei Liesmai 2.a, Balodei Seinai 2.b, Krūmiņam Aigaram 2.b, Feierbergai Rūtai 3.a, Kušneram Markusam 3.b, Mežītim Kristapam 3.b, Vizulei Alisei 3.b, Gapotčenko Edžum 3.c, Kārkliņai Martai 3.c, Oņisimjukai Anastasijai 3.c, Ozoliņam Edgaram 3.c, Peilānei Norai 3.c, Taulavičus Ellenai 3.c, Āboltiņam-Āboliņam Ralfam 3.d, Gusakovam Mārtiņam 3.d, Kūlai Emīlijai 3.d.

Radoši bija pastrājājuši arī klašu kolektīvi- 3.d un 2.c klase.

Bibliotekāre Gita Rudzīte

Svecu izstade