Startē Lasīšanas Maratonā!

Sveiks!
Vai tev patīk lasīt? Vai esi izlasījis kādu aizraujošu grāmatu un gribi par to pastāstīt citiem? Izmanto skolas virtuālo lasīšanas sienu! Aktivitātē aicinām iesaistīties arī skolotājus un vecākus - parādiet, ka arī jūs lasāt un izstāstiet - par ko!
Mēļo, ka decembrī čaklajiem lasītājiem* būs iespēja piedalīties vairākās izlozēs un iespējams tikt pie pārsteiguma balvām no Limbažu Valsts ģimnāzijas Lasīšanas maratona atbalstītājiem.
*Izlozēs piedalīsies visi lasītāji no Limbažu Valsts ģimnāzijas (skolēni, viņu vecāki, skolotāji), kuru identitāti varēsim noteikt, tāpēc ierakstos noteikti norādiet savu vārdu, uzvārdu, ja esat vecāks arī informāciju par to, kura bērna vecāks esat, lai mums vieglāk līdz jums iegūtās balvas nogādāt.

lasisana