Valsts svētku aktivitātes Limbažu Valsts ģimnāzijā

Valsts svētku laiks Limbažu Valsts ģimnāzijā bija rosīgs, rosinošs, aktīvs un dažāds. Mazie 1.-3.klašu skolēni veidoja izstādi “Esmu laimīgs savā zemē”, kur katrs mazais ģimnāzists veidoja un parādīja savu redzējumu par Latviju. Kopīgā izstāde bija apskatāma skolas telpās. Skolas pagalmā mazo klašu skolēni un skolotāji izveidoja instalāciju “Latvija”. kartesl

Svētku nedēļas laikā notika dažādas viktorīnas par Latviju gan 1.-3.klašu skolēniem, gan 4.-6.klašu skolēnu komandām. Erudīcijas spēle “Es mīlu Limbažus, es mīlu Latviju” aicināja pulcēties dažādu klašu skolēnu grupas, jo komandas bija jauktas. Skolotāja Dzintara Studenta komandā piedalījās Madara Jonele (12.a), Rafaels Cipruss (6.c), Ernests Krainis (10.a), Nora Peilāne (3.c) ar māmiņu Daci Peilāni. Skolotājas Elīnas Strazdiņas komanā piedalījās Krišs Cepurnieks (12.a), Letīcija Tauriņa (9.a), Una Raiva Bērziņa (8.b), Ritvars Čingulis (3.b) ar tēti Austri Činguli. Spēle bija spraiga un azartiska, komandas uzdevumus pildīja ar prieku un aizrautību. Uzvarēja draudzība.

limbazi

lloll

7.- 12. klašu skolēni un skolotāji piedalījās paneļdiskusijā par tēmu “Brīvība”, kuru vadīja skolotāja Inese Vaivare. Diskusijā piedalījās direktore Gunta Lāce, Ivars Lācis, LU profesors un zinātnieks, Artūrs Rudzītis, LVĢ absolvents, un Elīna Mežapuķe, 12.b skolniece. Vēlāk mazākās grupiņās skolēni un skolotāji runāja par brīvības izpratni un izpausmēm. Sarunu laikā tapa krāsaini plakāti, kas izvietoti un apskatāmi skolas gaitenī.

Svetki

Svētku noslēgumā visa skolas saime pulcējās uz svētku koncertu Limbažu kultūras namā, kur liels un mazs radīja un baudīja kopīgo svētku noskaņu. Īpašs paldies Limbažu mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem par iesaisti svētkos.

Svetkiii