Labākie Vidzemē konkursā “FIZMIX eksperiments”

Sestdien, 13.aprīlī, Limbažu Valsts ģimnāzijas komanda “Baroni” (Kristers Miklāvs, Kārlis Āboliņš, Emīls Dubults un Annija Joma) piedalījās konkursa “FIZMIX Eksperiments”  pusfinālā un finālā.

Komandām bija jāsacenšas vairākās kārtās, risinot īpaši izveidotus uzdevumus. Bez fizikas tajos bija jādemonstrē erudīcija arī citos dabaszinātņu priekšmetos, tādējādi parādot vispusīgas zināšanas.

Lai jaunieši tiktu uz pusfinālu klātienē, tā 3 nedēļas risināja gan teorētiskus, gan eksperimentālus uzdevumus un sacentās ar vēl 41 komandu no Vidzemes.

Atlases kārtas konkursā kopumā piedalījās 216 komandas no visas Latvijas.

Īpaši priecē, ka savā brīvdienā komandu atbalstīt un 4. Fizikas festivālā apmeklēt devās vēl 12 mūsu skolas skolēni. Tas tikai parāda to, ka jauniešus interesē iespēja redzēt un pieredzēt fizikas izaicinošo, taču pārsteidzošo pasauli.

FizMix