Tikšanās ar zemessargiem

9.novembrī pie 3.a klases skolēniem viesojās Zemessardzes 27. kājnieku bataljona zemessargi Andris Brojevs (mūsu klases skolnieka Andra tētis), Solveiga Leitlande un Sigita Zvaigzne.

Andra tētis pastāstīja kā kļūt par zemessargu, kas ir jaunsardze un no cik gadiem var tajā iestāties. Viņš arī stāstīja par piedzīvoto misijā Afganistānā. Zemessargi pastāstīja, ko viņi dara, kas atrodas 15 – 30 kg smagajās somās, kam katra lieta paredzēta, utt. Varējām arī pielaikot dažus zemessargu aprīkojuma elementus.

Zemessargiem nācās atbildēt arī uz daudziem jautājumiem:

Ko ēd zemessargi? Vai esat briduši pa purviem? Vai nakti esat pavadījuši mežā? Vai nav bail, kad šauj? Ar kādiem ieročiem nācies darboties? Un vēl un vēl….

Liels paldies zemessargiem Andrim Brojevam, Solveigai Leitlandei un Sigitai Zvaigznei par lielisko stāstījumu! Edgars no mūsu klases jau ir pievienojies jaunsardzei, ceram, ka daudzi no mums arī kādreiz kļūs par zemessargiem!

Zemessardze