Labo darbu nedēļa un Labestības dienas Limbažu Valsts ģimnāzijā

9.10. – 13.10. 2023. Labo darbu nedēļa un Labestības dienas Limbažu Valsts ģimnāzijā.

Atbildība. Rūpes. Attieksme. Labestība. Līdzatbildība. Dzīvesprieks. Zinātkāre. Altruisms. Mīlestība. Vērtības, par kurām runājām šajā nedēļā ar skolēniem. Ziedojām Limbažu Zupas virtuvei un Valmieras dzīvnieku patversmei. Paldies ikvienam ģimnāzistam un viņa vecākiem, kas sagādāja produktus Limbažu Zupas virtuvei un ziedoja @Valmierasdzīvniekupatversmei.

Šonedēļ īpaša labestības mācību stunda bija veltīta ģimeņu, draugu mājdzīvniekiem. Bērnu sirsnīgie stāsti par saviem mīluļiem lika atplaukt smaidiem un sildīja visu sirsniņas. Kopīgi noskaidrojām, kādām īpašībām jābūt, lai uzņemtos atbildību par mājdzīvnieku, kādi ir galvenie pienākumi.

Labestība un līdzatbildība šajā nedēļā klasēs tika akcentēta gan individuāli stāstot par savu mājas mīluli, gan grupu darbā apspriežot tādas svarīgas tēmas kā rūpes par dzīvniekiem, palīdzība bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem. Vēlreiz apstiprinājās tas, ka četrkājainie draugi mums sniedz patiesu laimes un prieka sajūtu.

Limbažu Valsts ģimnāzijas 9 klases piedalījās IV International Humaneness Lesson (Labestības stundās), kuru organizēja Happy Paw @happypaw. Tās izvērtās tiešām emocionālas - skolēni stāstīja par saviem mīluļiem, rādīja foto, dalījās pieredzē par pieņemtiem un izglābtiem dzīvniekiem.

Rūpes par mājdzīvnieku rada dzīvesprieku, māca līdzatbildību.

Skolēnu pašpārvaldes skolēni nogādāja ziedotās lietas Valmieras dzīvnieku patversmē un devās pastaigā ar lielajiem suņiem un samīļoja mazos kucēnus. Šajā nedēļā Limbažu Valsts ģimnāzijas skolēni apmeklēja patversmi divreiz, 12-tie arī turp devās. Labais vairo labo!

#happypaw

#bioetika