No 18. līdz 22. maijam Latvijā un Limbažu Valsts ģimnāzijā Erasmus+ mobilitātes ietvaros viesojās Francijas pilsētas Lilles skolēni.
Viesošanās laikā skolēni un skolotāji iepazinās ar skolas vidi un mācību procesu, devās izzinošā ekskursijā pa pilsētu, kā arī iepazīstināja mūsu skolas skolēnus un skolotājus ar savu skolu un izglītības sistēmu. Galvenais Francijas skolēnu vizītes mērķis bija dažādu vecumu klašu skolēniem prezentēt savus matemātikas pētījumus, kā arī kopīgi risināt mūsu skolas skolēnu sagatavotos uzdevumus gan piektajā, gan vienpadsmitajā klasē.
Ceram, ka šī vizīte kalpos kā iedvesma mūsu skolas skolēniem, lai nākamajā mācību gadā arī viņi būtu ieinteresēti veikt pētījumus matemātikā un pēc tam ar to rezultātiem doties Erasmus+ mobilitātes braucienā uz Franciju.