Dzejolis kā dāvana!

Septembris Limbažu Valsts ģimnāzijā aizritējis dzejas noskaņās. Priecājāmies paši un dāvinājām dzejas prieku apkārtējiem gan savā skolā, gan pilsētā.

Šā gada dzejas dienu moto Dzejolis – dāvana.

7.-12. klašu skolēni katrs meklēja un izvēlējās savu dzejoli, kuru vēlētos dāvināt kādam īpašam cilvēkam. Tapa brīnišķīgi pārsteigumi – apsveikumi, kurus saņēma gan skolas darbinieki, gan nejauši Limbažu pilsētas ielās sastapti cilvēki.

Skolotaju kolaza0000

Skolas gaiteni rotā dzejoļu - dāvanu izstāde – dzejoļi draugam, mammai un tētim, laipnajai pārdevējai, vienmēr smaidīgajai skolotājai u.c. Katru vizuāli noformēto dzejoli papildina sirsnīgs novēlējums adresātam.

kresli 1

kresli 2

kresli 4

1.-4. klašu skolēni veidoja dzejas krēslus. Gan skolas telpās, gan pagalmā katrs varēja piesēst dzejas krēslā un iegrimt iztēles un dzejas pasaulē.

kresli 5