Izzini Limbažu novadu!

Mēs lepojamies!

Mūsu skolas skolēns Eduards Krūmiņš jauniešu iniciatīvas projekta ietvaros ir izveidojis spēli “Kas tas i’? Izzini Limbažu novadu!”.

Šī ir izzinoša spēle, kurā ir iespējams izzināt Limbažu novada zināmākās, ievērojamākās un iecienītākās vietas un apskates objektus. Spēlē ir iekļauti gan attēli, gan QR kodi, tādējādi padarot šo spēli vēl aizraujošāku un interesantāku.

Aicinām spēlēt šo spēli pašiem, kopā ar radiem un draugiem, pavadot labi laiku un uzzinot ko jaunu par mūsu mīļo Limbažu novadu.

Lai izdodas! Dodamies ārā!

P.S. Ja ir interese par šo spēli un vēlies to iegādāties savā īpašumā, raksti e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ed 1 ed 2