Svarīga informācija pirms jaunā mācību gada uzsākšanas

Svarīga informācija!

Atbilstoši IZM norādēm pirms jaunā mācību gada uzsākšanas visiem skolas darbiniekiem un skolēniem, kuri ir vakcinēti vai izslimojuši COVID-19, jāuzrāda sertifikāts, pārējiem jāveic siekalu tests.
Tāpēc, lai apzinātu nepieciešamo testu skaitu un vakcinētās/izslimojušās personas, otrdien, 24.augustā, 8:00-18:00 Limbažu Valsts ģimnāzijas sākumskolas korpusā (Rīgas iela 28):
• jāuzrāda bērna sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts, ja bērns ir vakcinēts vai izslimojis;
• jāpaņem siekalu tests, ja sertifikāta nav. Siekalu tests jānodod skolas medmāsai (turpat, kur saņemts) 25.augustā 7:45-10:00. Pirms testa veikšanas aicinu iepazīties ar instrukciju siekalu parauga ņemšanai.
Ari turpmāk katru nedēļu testus izsniegsim otrdienās un gaidīsim atpakaļ trešdienās.
Tālrunis informācijai – 26822617 Elīze Zuševica
No sirds pateicos par sapratni!
LVĢ direktore Gunta Lāce

Siekalu paraugs