Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības

12.05.2021. Limbažu Valsts ģimnāzijā notika 5.klašu Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības 1.posms. Šo lasītveicināšanas konkursu rīko Latvijas Nacionālā bibliotēka. Mūsu skola jau 4.gadu piedalās šajā pasākumā. Šogad konkursā varēja pieteikties brīvprātīgi. Drosmīgākie lasītāji bija Una Raiva Bērziņa 5.b, Mairita Volde 5.b, Denīze Leimane 5.a un Krists Malahovskis 5.a. Dalībnieki lasīja izvēlētu fragmentu no savas mīļākās grāmatas. Uzstāšanās laiks 3 min. Žūrija vērtēja: grāmatas un fragmenta izvēli, emocionālo uzstāšanos, kontaktu ar klausītājiem, skaidro dikciju un lasīšanas tempu. Uz 2.posma reģiona sacensībām tika izvēlēta Mairita Volde, kura lasīja fragmentu no S.Simukas grāmatas “Sirdsmāsas”. Fināls notiks septembra beigās. Turam īkšķus par Mairitu!

Pasākuma organizatore - skolas bibliotekāre Gita Rudzīte

WhatsApp Image 2021 05 12 at 15 41 46