Valmieras Viestura vidusskolas XIV bērnu un jauniešu attālinātais teātra festivāls

23., 24.IV Limbažu Valsts ģimnāzijas 4.-5.kl. teātra pulciņa jaunās aktrises piedalījās Valmieras Viestura vidusskolas XIV bērnu un jauniešu attālinātajā teātra festivālā "...un es iešu un iešu." Šogad festivāls neierastā formātā, jo bija jāiesūta īss (līdz 5min) pašu veidots video, fantāzija par tēmu "Mans dzīves notikums" Mūsu meitenes izveidoja savu stāstu "Meitenes, palīgā!" par sajūtām attālināto  mācību laikā, kad liegta satikšanās. Kopā to visu salika skolotāja Indra Ābele. Priecājamies, ka festivālā ievietotajam video bija vairāk kā 200 skatījumu, kā arī priecē pozitīvie novērtējumi. Mūsu video skatītāju balvu kategorijā "Mācību process" ieguvis skatītākā video titulu, kā ari saņemti visvairāk pozitīvu atsauksmju.

Kategorijā MĀCĪBU PROCESS: skatītākie video - "Nelūgtie viesi" (Valmieras Viestura vidusskolas "Sprīdītis") UN "Meitenes, palīgā!" (Limbažu Valsts ģimnāzijas 4. - 5.klašu teātra pulciņš).
Visvairāk atsauksmju saņēmušais video - "Meitenes, palīgā!" (Limbažu Valsts ģimnāzijas 4. - 5.klašu teātra pulciņš)

Šeit arī iespēja noskatīties: