Piedalīšanās “Eņģeļa pasts” projektā

Untitled design1

Limbažu Valsts ģimnāzijas 5.b klase un interešu izglītības pulciņš “Dod lietām otru elpu” piedalījās sociālā uzņēmuma Eņģeļa pasts projektā “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020”, kas Latvijā notiek jau 7.gadu.

5.b klases skolēni mācoties vēl klātienē klases stundās izstrādāja savus labdarības projektus grupās. Idejas bija ļoti jaukas un īstenojamas, taču dzīve mums ieviesa izmaiņas. Lai Ziemassvētkos mēs būtu ko labu izdarījuši, mēs padomājām par tiem, kuri dzīvo aprūpes namos un nolēmām piedalīties šajā dāvanu gatavošanas projektā. Liels paldies vecākiem, kas atbalstīja bērnus šajā projektā.

Pulciņa “Dod lietām otru elpu” dalībnieki arī piekrita gatavot dāvaniņas un cītīgi no otrreizējiem materiāliem gatavoja Ziemassvētku dekorus un kartiņas. Līdzdalību ņēma arī pulciņa dalībnieku vecāki.

Paldies arī skolas bibliotekārītei I. Vālei par līdzdalību šajā projektā.

Pavisam sarūpējām 32 dāvanas un personīgi nodevām tās Urgas pansionāta direktorei S. Fiļipovai, lai iepriecina veco ļaužu sirdis.

5.klases audzinātāja un pulciņa vadītāja G. Rudzīte.