Piedalāmies radošo darbu konkursā “Esmu redzams – Esmu drošs 2020”

Untitled design

Valsts policija Vidzemes reģiona pārvalde no 23. novembra līdz 11. decembrim organizē bērnu radošo darbu konkursu “Esmu redzams – esmu drošs”, lai skolēnus izglītotu par gaismu atstarojošo elementu nozīmi un nepieciešamību diennakts tumšajā laikā.

Konkursa mērķis ir veicināt izglītības iestāžu jaunāko klašu skolēnu izpratni par gaismu atstarojošo elementu nepieciešamību apģērbā, lai piedaloties ceļu satiksmē, neapdraudētu savu drošību. Tāpat izglītot un atgādināt skolēniem par gaismu atstarojošo elementu nozīmi un nepieciešamību, īpaši diennakts tumšajā laikā un slikti apgaismotos ceļa posmos, kā arī sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību.

Mūsu skolas interešu izglītības pulciņš “Jaunie ceļu satiksmes dalībnieki” nolēmām piedalīties šajā konkursā, jo mums arī ir svarīgi mācīt citus, ka uz ceļa ir jābūt redzamam un drošam.

Pavisam dalību ņēma 13 pulciņa dalībnieki: Nikija Millere 4.b klase, Katrīne Kļimanova 5.a, Iveta Devīte, Endijs Dubovijs, Lauma Borovika, Loreta Mieze, Toms Miezis, Kristians Kārkliņš, Ancei Kustavus, Emīlija Boļšija 3.b, Una Raiva Bērziņa, Kerija Nellija Dunska 5.b un Daniels Groskopfs 3.a Paldies skolēniem par radošajiem darbiem.

Pulciņa vadītāja G.Rudzīte