„Pacelt pasauli”

11. maijā ar projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu 8. un 10. klašu skolēni piedalījās pasākumā „Pacelt pasauli”. Skolēni personīgās izaugsmes treneres Ligitas Milleres vadībā iepazinās ar mērķu plānošanas metodiku, lai jaunieši paši spētu izveidot savu nākotnes profesijas realizēšanas plānu. Nodarbībā jaunieši aizpildīja savu mērķa karti, trenerei iesakot idejas un iespējamos risinājumus, lai mērķu kartē plānotais būtu objektīvi izmērāms.

 

pp1  pp2

 

Skolēnu atsauksmes par pasākumu:

  • „Patika savas nākotnes plānošana. Iemācījos neļaut citu viedoklim sevi ietekmēt.”
  • „Es ieguvu daudz labu padomu par nepadošanos. Daļu jau savā dzīvē cenšos piepildīt un varu teikt, ka tas darbojas. Patika domu kartes veidošana.”
  • „Es šodien iemācījos ticēt sev un saviem mērķiem, kurus vēlos sasniegt. Es iemācījos nepadoties pie pirmajām grūtībām, bet gan cīnīties un ticēt sev. Man patika lekcija par mērķu sasniegšanu un atrašanu. Kā arī, protams, man patika zīmēt un taisīt domu, mērķu karti.”
  • „Es iemācījos, ka mērķi ir jāraksta tagadnes formā. Viss ir sasniedzams. Man patika viss kopumā, ir jauki reiz pa reizei paklausīties motivējošos cilvēkos!”
  • „Es iemācījos to, cik ļoti ir jāstrādā ar savām domām. Tās maina visu mūsu uztverē. Vēl es iemācījos, lai kaut ko patiesi sasniegtu, uz to ir jātiecas +liktenis arī mazliet palīdz. Man patika klausīties īstos dzīves stāstos un veidot domu karti.”  

 pp3  pp4

pp5

            Pedagogs karjeras konsultants Ieva Ratniece