UZŅEMŠANA TURPINĀS

Vēlies iestāties Limbažu novada ģimnāzijā?

Mēs turpinām uzņemt skolēnus

7., 8., 9., 10., 11.,12. klasēs.

Lai iestātos skolā, vajadzīgs vecāku iesniegums (aizpilda skolā), uz 10. klasi - apliecība par pamatizglītību un sekmju izraksts, uz 7.,8.,9.,11.,12.klasi - liecība, dzimšanas apliecība, vecāka vai aizbildņa personu apliecinošs dokuments, fotogrāfija skolēna apliecībai.

Skolai ir kopmītnes. Vidusskolēni, kuru vidējais vērtējums ir vismaz 7 balles, katru mēnesi saņem Limbažu novada pašvaldības stipendiju. Konkursa kārtībā iespējams pretendēt uz līdzfinansējumu kursiem B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšanai.

Dokumentu iesniegšana darbadienās no pl. 8.00 – 15.00

Limbažos, Rīgas ielā 28

(Limbažu sākumskolas ēkā, 2. stāvā, 218. kab.,)

Tālr. informācijai 64070795 vai 28620704, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

emblema

Administrācija