Erudīcijas spēles "Vides erudīts" finālā - otrie!

Valmieras sākumskolā  ceturtdien, 19.oktobrī, plkst. 18:00 fināla spēle aizritēja  sīvā cīņā starp trim Vidzemes labākajām skolu komandām - Apes, Gulbenes un Limbažiem.

Spēles pirmajā  daļā – teorijas /šoreiz bez variantiem-a,b,c /, video, matemātikas , attēlu jautājumi.  Saskaitot punktus: Gulbenes un mūsu komandai 13, bet Apes -  6 punkti.

Viss izšķīrās praktiskajā daļā – šķirošanā, kur pirmie pareizi atkritumus sašķiroja Gulbenes komanda (13 punkti), mūsu komandai – 9 punkti un Apei - 10 punkti.

Kopvērtējumā Vidzemē pirmā viete- 26 punkti- Gulbenes vidusskolai, otrā vieta- 22 punkti- Limbažu novada ģimnāzijai un trešā vieta- 16 punkti- Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolai.

Spēles organizatori īpaši bija parūpējušies par balvām. Visi finālisti saņēma speciāli izstrādātas galda spēles. Uzvarētājkomanda, Gulbenes jaunieši, dosies ekskursijā uz Tartu, bet mūsu un Apes komanda saņēma dāvanu karti 100 EUR vērtībā.

Attēli šeit.

LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina